• +37068734818
  • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Image

Corian® Design Makes Your Space

Tai asmeniška.

Jei norite išsireikšti, naudokite Corian® kaip savo balsą.
 
Temos, tekstūra, kreivės, šviesa - galimybės yra neribotos.
 
Iš tiesų, vienintelis dalykas, kurio Corian® negali padaryti, yra atrodyti kaip visa kita.
Graviruok. Nuspalvink. Formuok.
"Corian® Solid Surface" gali būti viskuo, ką Jūs įsivaizduojate. Banguotos, beveik besiūlės, organinės formos, drąsūs spalvos ir skaidrumo efektai - jei galite tai sapnuoti, galite tai sukurti Corian®.

Kokybės garantija !

Tvirtas

Nuo jo atsiradimo, Corian® pasirodė nepaprastai patvarus. Universali medžiaga, su kuria lengva gyventi tiek vietinėje, tiek komercinėje aplinkoje. "Corian®" negali atsisloksniuoti, sujungimai yra nepastebimi ir skysčiai negali prasiskverbti.

Ilgaamžis

"Corian®" išlaiko gerą išvaizdą ir išgyvena smūgius bei įbrėžimus, kurie gali atsirasti kasdieniu dėvėjimu.

Lengva valyti

"Corian®" turi neakytą paviršių, apsaugantį nuo purvo ir dėmių patekimo į medžiagą. Žymės ir dėmės lieka ant paviršiaus ir yra lengvai pašalinamos paprasčiausiu buitiniu valikliu.

Neakytas

Corian®" yra neakytas ( beporis) ir higieniškas. Jo sklandus paviršius neleidžia skysčiams įsiskverbti, todėl yra lengvai valomas. Bakterijoms ir pelėsiams nėra kur įsišaknyti. Kai "Corian®" atrodo švarus, jis iš tikrųjų yra švarus.

Taisomas

Corian® paviršiai yra atsinaujinantys ir natūraliai aplinkai nekenksmingi. Sunkios dėmės ir įbrėžimai gali būti ištrinami be pėdsakų, tiesiog valant buitiniu valikliu. Truputis pastangų greitai grąžins Corian® paviršių į pradinę būklę.

Besiūlis

Su spalva suderintas jungiamasis klijavimas suriša Corian® kietą paviršių su nepastebimomis siūlėmis. Dėl to susidaro lygus paviršiaus, leidžiantis sukurti įvairaus dizaino objektus iš vieno elemento. Integruotų "Corian®" stalviršių, kriauklių ir briaunų išvaizda taip pat reiškia, kad nėra jokių plyšių, leidžiančių kauptis bakterijoms bei purvui.

Alkena