Kaina

YPAČ ŽEMOS KAINOS IR NEPRIEKAIŠTINGA KOKYBĖ!

Virtuvės baldai kainuoja tiek, kiek kainuoja medžiagos, iš kurių jie pagaminti ir darbas. Tų pačių virtuvės baldų kaina labai skiriasi pasirenkant kito gamintojo baldines plokštes arba furnitūrą. UAB "Alkena" gaminamuose balduose daugiausia naudojama austrų firmos Blum furnitūra. Naudojant didelį kiekį Blum furnitūros, įmonei pavyksta išsiderėti geresnes kainas ir savo klientams pasiūlyti nepriekaištingus virtuvės baldus už konkurencingą kainą. Blum tai vienas iš baldinės furnitūros lyderių. Taip pat rekomenduojame vokiečių KESSEBÖHMER furnitūrą virtuvei, labai patogias vokiečių Hailo šiukšliadėžes, bei begalę sprendimų iš Häfele ir Hettich. Darbas taip pat sudaro nemažą virtuvės baldų kainos dalį, tad gaminant kokybiškus baldus reikalingi kvalifikuoti meisrtai, kurie ne tik pagamins, bet ir sumontuos Jūsų svajonių virtuvę. Specializuojantis virtuvės baldų gamyboje meistrams pavyksta atlikti darbus greičiau, tad tauposi laikas ir pinigai.

Virtuvės baldai - tai bene ilgiausiai tarnaujantis ir daugiausiai investicijų reikalaujantis pirkinys namuose. Labai lengva pagaminti pigius baldus, bet tikrai sunku pasakyti, kiek laiko jie jums tarnaus. Keletas pavyzdukų, kaip skiriasi medžiagų kaina: kinietiškas lankstas kainuoja ~40 cnt, o patikimos firmos lankstas gali kainuoti net 5 ar 6 Eur, bet pastarasis sertifikuotas 200 000 atidarymo ciklų ir jums patikimai tarnaus ilgus metųs jei bus tinkamai sumontuotas. Plokštės kaina irgi gali svyruoti nuo 5 iki 30 Eur už kvadratinį metrą. Tad galimybė laviruoti kainoje didžiulė, ir visada galima pasiūlyti ką nors pigiau, bet produkto patikimumas tikrai nukentės.

Šiuo metu švelnaus durelių ir stalčių uždarymo sistema tampa privalomu dalyku virtuvės balduose. Kad tam išleisti pinigai nenueitų vėjais, visos apkrovos turi būti paskaičiuotos teisingai ir parinkti tinkami mechanizmai, nes net ir po dviejų ir po penkerių metų, jūs norėsite džiaugtis baldais kaip ir pirmaisiais eksploatavimo mėnesiais. Jei apkrova bus per didelė, furnitūros tarnavimo laikas stipriai sutrumpės, nekalbant jau apie kinietiškus bėgelius kurie tikrai yra abejotinos kokybės. Tad nereikėtų susigundyti pigiausiais pasiūlymais, bet pasverti visus už ir prieš.

Mes jums galime pasiūlyti aukščiausią kokybę už geriausią kainą. Bet tikrai nepasiūlysime pačių pigiausių virtuvės baldų, nes mes:

  • Gerbiame savo klientą.
  • Vertiname Jūsų ir savo laiką, ir nenorime gadinti nuotaikos dėl išklerusių durelių.
  • Taupome Jūsų ir savo pinigus ir stengiamės, kad nereikėtų to paties darbo dirbti kelis kartus.

Siūlome DERĖTIS ir tikrai atrasime abipusiai naudingą sutarimą.