Virtuvės baldai ir jų projektavimo subtilybės

Virtuvės projektavimas

Virtuvės baldai - tai bene sudėtingiausias projektas jūsų namuose. Norint, kad darbai projektuojant ir išpildant jūsų projektą eitusi kuo sklandžiausiai, reikėtų apspręsti daug klausimų, tokių kaip kiek ir kokios buitinės technikos bus jūsų virtuvėje, ar bus papildomas apšvietimas balduose ir pan. Itin patariama detaliai išanalizuoti sekančius punktus bei apspręsti kiekvieno elemento buvimo vietą bei pajungimą.

Skaityti daugiau

Intelligent Kitchens

"Intelligent Kitchens" tai ne tik Hettich, bet ir mokslininkų, tiriančių žmogaus darbą virtuvėje, patarimai kaip susikurti savo svajonių virtuvę.

Skaityti daugiau

Feng shui

Kuo harmoningesnė aplinka, tuo geresnis ten pagaminamas maistas. 

Senovės kinų išmintis

 

Feng shui sukūrė kinai, ir ji remiasi įsitikinimu, kad visus mus supa nematoma gyvybinė jėga, vadinama chi, ir feng shui mokymas yra taisyklių sistema, mokanti žmones, kaip naudoti chi. Feng shui šiuo metu egzistuoja skirtingos krytys, tačiau šiame straipsnyje yra surinktos ir apibendrintos visuotinai pripažįstamos nuostatos, susijusios su virtuvės įrengimu bei tobulinimu.

Skaityti daugiau

Kiek vietos reikia salai virtuveje?

Virtuvės dizaino ir išdėstymo patarimai Pasirinkti teisingą virtuvės baldų išdėstymą nėra visada vien tik skonio reikalas. Labai dažnai virtuvės plotas neatitinka užsakovo isivaizduojamiems virtuvės baldams reikalingo ploto. Be to, svarbu ne tik kambario plotas, bet ir forma. Optimaliausiai išdėstyti virtuvę, kurią tikrai džiaugsitės, jums padės mūsų siūlomi planavimo metodai. Žemiau pateikiami virtuvės dizaino stiliai, kuriuose yra ir sala, šie patarimai padės jums apsispręsti dėl salos darymo virtuvėje.

Skaityti daugiau

  • 1
  • 2