Virtuvės baldai

Mūsų įmonėje visi virtuvės baldai gaminami pagal individualius užsakymus. Dažniausiai mūsų klientai užduoda klausimą - "kiek kainuoja bėginis metras vitruvės baldų"? Atsakymas labai paprastas - virtuvės baldai kainuos tiek, kiek jūs norėsite išleisti ir kokias medžiagas bei baldinę furnitūrą pasirinksite. Mūsų nuomone, gražiausiai ir prabangiausiai atrodo virtuvės baldai pagaminti iš dažytos MDF plokštės ir natūralaus ąžuolo lukštu dengtos plokštės su Hanex® ir Corian® stalviršiais. Šiuose stalviršiuose įstatoma plautuvė iš tos pačios medžiagos, kaip ir stalviršis. Mūsų privalumas tai, kad galime pasiūlyti Corian® arba Montelli® plautuves su metaliniu dugnu. Taip užtikrinamas ilgesnis plautuvės tarnavimo laikas ir patogenis darbas virtuvėje, gaunamas vientisas gaminys iš plautuvės, stalviršio ir monolitinio bortelio palei sieną ar net sieninio skydo, kas žekliai palengvina virtuvės valymą, supaprastina stalviršio priežiūrą ir leidžia labiau džiaugtis laiku praleistu virtuvėje. Corian® tai visiškai beporė medžiaga, tad nėra pavojaus, kad į stalviršį įsigers organiniai dažai, tokie kaip burokėlių sultys ar išlietas vynas.

Būtent šių virtuvinių stalviršių dydžiui, pločiui, storiui ir formai ribų nėra, todėl baldų projektuotojams ir dizaineriams suteikiama visiška fantazijos laisvė. Norintiems nebrangių, bet kokybiškų virtuvės baldų, galime pasiūlyti virtuvės baldus iš laminuotos medžio drožlių plokštės.

Kokybiški virtuvės baldai gali būti pagaminti tik naudojant gerą furnitūrą. Dažnai furnitūrą sudaro daugiau nei pusę virtuvės baldų kainos, tačiau naudojant tikrai gerą furintūrą virtuvės baldų funkcionalumas ir vertė labai padidėja. Mes rekomenduojame Blum, KESSEBÖHMER, Hailo, Häfele bei Hettich virtuvės baldų furnitūrą, o taupiems klientams siūlome FGV stalčius be stabdymo mechnizmo.

Vienas iš mūsų įmonės technologinių gebėjimų pranašumų yra tai, kad mes galime pasiūlyti labai patogų standartinio HPL dengto virtuvės stalviršio sujungimą sufrezuojant, tai labai palengvina stalviršio valymą, ir yra būtinas elementas kokybiškuose virtuvės balduose. Dabar jau galime pasiūlyti Corian® stalviršius individualiems dizaino sprendimams. 

Dar vienas mūsų įmonės išskirtinis privalumas - didelis įfrezuojamų rankenėlių pasirinkimas, kurių tikrai nepasiūlys ekonominės klasės baldų gamintojai. Už patrauklią kainą galime pasiūlyti daugybę individualių sprendimų panaudojant įfrezuojamas rankenėles.