fbpx
  • +37068734818
  • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Virtuvės tendencijos, kurios bus itin populiarios 2019 metais; ir tos, kurios jau atgyveno

Virtuvės tendencijos, kurios bus itin populiarios 2019 metais; ir tos, kurios jau atgyveno

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Gyvenimas yra pakankamai greitas ir chaotiškais, todėl šiais metais norisi grįžti namo į virtuvę, kuri yra jauki ir įkvepianti, priartinanti prie gamtos. Apibendrinę įvairių šaltinių apžvalgas pristatome Jums populiariausias 2019 metų virtuvių tendencijas ir tai, kas šiai dienai jau neaktualu. Jeigu planuojate statyti naują virtuvę ar atnaujinti esamą, šios įžvalgos gali Jums padėti susikurti savo stilingą ir madingą svajonių virtuvę.


ANT BANGOS...

Matiniai fasadai

Matiniai paviršiai tampa labai populiarūs dėka lengvesnės priežiūros ir rafinuoto bendro vaizdo; ypač madinga tampa juoda spalva, kuri yra magiška ir paslaptinga, suteikianti Jūsų virtuvei dramos ir prabangos pojūtį. Matiniai paviršiai juodą spalvą išgrynina ir padaro subtilesnę. O jei dar matinis juodas  fasadas derinamas su aukso spalvos žalvario furnitūra... 


Paslėpti gartraukiai

Pastebima tendencija slėpti industrinius gartraukius, naudojami integruoti ir tampa nepastebimi.


Meno objektai

Vertingi ir gražūs meno objektai, tokie kaip rankų darbo vazos, paveikslai ir pan., Jūsų virtuvei suteiks rafinuotumo ir šiais metai labai siekiamo artistiškumo. Pamirškite įvairias populiarių užrašų lenteles ar plakatus, šiais metais savo skonį pabrėžti reikėtų būtent autentiškais ir nenuvalkiotais kūriniais.


Tamsių atspalvių virtuvės

Bendra tendencija – virtuvės tamsėja, atitinkamai kuriama jaukumo nuotaika. Ypač madingi tamsiai žali (miško, alyvuogių) atspalviai yra raminantys, suteikiantys rafinuotumo; jie gali būti derinami su įvairiais medžio atspalviais ir atitinka bendrą 2019 metų jaukumo, grįžimo prie gamtos tendenciją. Nenuvertinkite yra tamsiai jūrinės mėlynos, ji taip pat daug kur dera ir kuria prabangos įspūdį.


Dviejų atspalvių virtuvės

2019 metais įsibėgėja dviejų atspalvių, kai viena jų – medžio spalva, virtuvių mada. Įvairius medienos atspalvius siūloma derinti su kita spalva.


Industrinio stiliaus stalviršiai

Įvairūs betono imitacijos, metaliniai stalviršiai yra šiemet labiausiai pageidaujami; akmens masės stalviršiai, kurie turi labai daug įvairių faktūrų ir atspalvių padės Jums išgauti pageidaujamą efektą.


Kelių atspalvių metalai

2018 metų populiariausia spalva buvo žalvaris, tačiau šiuo metu puikiai tarpusavyje derinamos vario, žalvario, juodos ir sidabrinės spalvos metalai, kurie sukuria organišką ir dinamišką vaizdą. Varis yra dominuojantis metalas.


Ypatingos kriauklės

Praėjo laikai, kada kriauklės spalva turėjo derėti prie stalviršio ar tiko paprastas metalas; šiuo metu „ant bangos“ yra ryškios, išsiskiriančios, dizainerių patobulintos kriauklės.


Atviros lentynos

2019 metais atviros virtuvės lentynos tampa karšta ir elegantiška tendencija – puiki proga parodyti gražius indus ir kitus virtuvės rakandus, naudojamas juodas (kalvystės darbo), taip pat kitos spalvos metalas.


Organiškos/rankų darbo/ispaniškų motyvų plytelės

Kuo išraiškingesnės plytelės virtuvėje, tuo labiau Jūsų virtuvė atitinka šių metų tendenciją.


Išmaniosios technologijos virtuvėje

Vystantis technikos lygiui virtuvėje taip pat siūloma naudoti išmaniąsias technologijas, jas integruoti ir taip palengvinti savo buitį.


Tamsių atspalvių virtuvės

Bendra tendencija – virtuvės tamsėja, atitinkamai kuriama jaukumo nuotaika. Ypač madingi tamsiai žali (miško, alyvuogių) atspalviai yra raminantys, suteikiantys rafinuotumo; jie gali būti derinami su įvairiais medžio atspalviais ir atitinka bendrą 2019 metų jaukumo, grįžimo prie gamtos tendenciją. Nenuvertinkite yra tamsiai jūrinės mėlynos, ji taip pat daug kur dera ir kuria prabangos įspūdį.


Aukšti sieniniai skydai

Aukšti sieniniai skydai suteikia erdvės fantazijai ir originaliems paviršiams pademonstruoti, pvz., natūraliam marmuro grožiui, pasirinktiems raštams (ypač madingi langeliai), rankų darbo unikalioms plytelėms.


Suoliukai ir apvalūs stalai

Ant suoliukų aplink stalą gali susėsti daugiau žmonių; toks būdas yra patogesnis ir labiau nuteikiantis bendrauti, nei susėdus prie baro ar virtuvės salos.


UŽMIRŠKITE...
Blizgius paviršius

Blizgūs paviršiai, nuo kurių pradeda skaudėti akis jau nebemadingi, todėl pirmai pradžiai, jei pas Jus tokia virtuvė, įspūdį padės sušvelninti augalai ir matiniai objektai, tokie, kaip vazos.


Per daug baltos spalvos

Vyraujanti ryškiai balta spalva savotiškai vargina ir sukuria sterilumo įspūdį, todėl šiais laikais, kada siekiamybė yra daugiau gamtos ir spalvų, siūloma šios dideliuose plotuose spalvos vengti.


Rožinius aukso atspalvius

Nors labai populiarūs 2017 metais, taip pat išsilaikę ant bangos ir 2018 metais 2019 metais rožiniai aukso atspalviai užleidžia vietą kitiems – žalvario, vario, juodos ir sidabrinės spalvų metalų deriniams.


Granito stalviršius

Ilgą laiką buvęs gana populiarus, granitas užleidžia pozicijas akmens masės stalviršiams dėl pastarųjų universalumo. Beje, granitas yra pakankamai porėtas, ir netinkamai jį prižiūrint gali kaupti bakterijas.


Vyšnios spalvos fasadus

Vyšnios spalva fasadams jau atgyveno savo aukso amžių, ji suteikia senumo, nemodernumo įvaizdį.


Baro aukščio stalviršius

Gal būt ir neblogas pasirinkimas vienišiams, tačiau šiuo metu patartina rinktis vieno aukščio stalviršius, virtuvės salas, suoliukus, kurie būtų patogūs sėdėti.


Grafines lenteles

Mes visi jau esame pavargę nuo motyvacinių lentelių apie šeimą, namus ir pan., kad mes ten gyvename ir valgome (jos dažniausiai parduodamos knygynuose, mugėse). Tai yra aišku ir taip, todėl norėdami perduoti žinutę, rinkitės rafinuotesnes priemones – meno kūrinius.


Pakabas puodams

Gal jau laikas sudėti puodus į jiems skirtus gilius stalčius ir nebeleisti kauptis toms dulkės virš galvos? Puodų pakabos su iškabintomis puodų kolekcijomis yra jau atgyvena.


Ornamentuotus fasadus

Nebent gyvenate pilyje, kur daug erdvės. Priešingu atveju, ornamentuoti fasadai interjerui prideda svorio, apkrauna, o kadangi šiuo metu madingos yra aiškios linijos, patartina ornamentų atsisakyti.
© 2022 Alkena. Visos teisės saugomos.