fbpx
  • +37068734818
  • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Virtuvės atnaujinimo idėjos

Virtuvės atnaujinimo idėjos

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Virtuvės atnaujinimo idėjos

Ne veltui sakoma, kad virtuvė – tai namų širdis, nes šioje vietoje žmonės dažnai praleidžia daugiausia laiko. Dabar nebeužtenka geros įrangos maistui gaminti, labai svarbu ir pats virtuvės dizainas, jaukumas, todėl siūlome pasižvalgyti po eilę virtuvės įrengimo pavyzdžių – galbūt rasite sau patinkantį virtuvės atnaujinimo variantą?

 


Niekada nenuvertinkite akcentų

Industrinė ir stilinga virtuvė, kurios eleganciją išryškina ir sustiprina išraiškingas šviestuvas. Toks akcentas, kaip ryškiai rožinis grafinas suteikia spalvų pliūpsnį, todėl ramios virtuvės spalvos visada padės išryškinti pagal nuotaiką pasirankamus spalvinius akcentus.


 

Kodėl gi sieninio skydo nepavertus unikaliu akcentu?

Šiandien yra didžiulis įvairių dekoro medžiagų, plytelių pasirinkimas sieniniams skydams, todėl tik nuo Jūsų fantazijos priklauso, kaip pasirinksite dekoruoti savo virtuvę.


 

 

Pridėkite žalumos

Nėra vietos šiltnamiui ar sodui namuose? Ne bėda, virtuvė yra ideali vieta žalumai akcentuoti, todėl parinkus derinčius vazonus ir pripildžius lentynas prieskoniniais augalais gaunate dvigubą naudą – ir skonį patiekalams, ir puikų vaizdą akiai.


 

 

Prisijaukinkite nestandartines detales

Kartais nutinka taip, kad virtuvėje ar kitoje gyvenamoje patalpoje yra nestandartinių detalių – pavyzdžiui, vamzdžių ir pan., kurių paslėpti ar paprastai pašalinti neįmanoma. Kodėl su jais nesusidraugavus ar priešingai, neakcentavus, juk tai daro Jūsų namus unikaliais!


 

 

Užuolaidėlės?

Galbūt dar nenusprendėte dėl visų fasadų, ar tiesiog norisi kažko įdomaus – kodėl nepasikabinus užuolaidėlių, dengiančių spinteles? Toks sprendimas labai įdomus, suteikia retro pojūtį ir nusibodus yra lengvai keičiamas.


 

 

Nebūtina viso paslėpti

Neužbaigta plytų siena suteikia atsipalaidavimo jausmą virtuvėje, taip pat leidžia pasimėgauti unikalia architektūrine detale, todėl vietoj kruopštaus projektų išbaigimo kartais visai kūrybiškai galima pateikti esamus namų privalumus.


 

 

Spalvotos vidinės spintelės

Dažniausiai žmonės renkasi baltą spalvą spintelių vidui, tačiau priderinus akcentus prie esamo interjero ir virtuvės spalvos galima gauti gerai nuteikiantį ir gražiai atrodantį rezultatą.


 

 

Bendra spalvinė nuotaika

Kad sukurti išbaigtą stilių virtuvėje, galima subtiliai derinti spalvas. Pavyzdžiui, neutralios spalvos virtuvė, lengvai saulėtas sienų atspalvis derinamas prie įspūdį ir pagrindinę spalvą stiprinančio kilimo bei išraiškingo baltai auksinio šviestuvo.


 

 

Atviros lentynos

Jei norisi asmenybės akcentavimo, pabandykite atviras lentynas – į jas pagal nuotaiką galite sukrauti įvairius dalykus, taip pat ir nuotraukas, žvakes, meno kūrinius (be įprastų virtuvės rakandų). Ryškios spalvos prideda retro ir nostalgijos pojūtį.


 

 

Išraiškinga siena

Norisi išraiškingesnės spalvos, bet abejojate dėl visos virtuvės? Kodėl nenudažius vienos sienos Jūsų mėgstama spalva ir prie jos nepriderinus kelių akcentų! Rezultatas bus puikus, ir atsibodus eksperimentui lengvai vėl pakeisite spalvą.


 

 

Lakuoti fasadai

Didelio blizgio lakas priduoda spalvai prabangos, gylio ir švytėjimo, žaidžia su atspindžiais ir galbūt tai yra puikus būdas atnaujinti ar įsirengti savo virtuvę.


 

 

Bistro kamputis

Galbūt Jūsų virtuvėje dar atsirastų vietos smagiam akcentui – bistro kampučiui trumpam stabtelti ir išgerti kavos su bandele, kadangi mažas staliukas, šviestuvas ir kėdės gali būti itin stilingas ir dailus virtuvės išbaigimas.


 

Skirtingi fasadai

Derinant spalvas ir faktūras galima išgauti gražių derinių, kurie suteiks Jūsų virtuvei elegancijos ir naujoviškumo.


 

 

Virtuvė įkvėpimui

Jeigu nesinori klasikinės ir tradicinės virtuvės, o patinka įvairūs kelionių, folkloriniai motyvai, kodėl gi nepabandžius ryškesnių spalvų ar faktūrų? Gera nuotaika ir atostogų pojūtis garantuoti ištisus metus.


 

 

Auksas virtuvėje

Aukso spalva yra labai tinkama išraiškingumo įspūdžiui interjere. Derinant su ramesnėmis tekstūromis ir spalvomis sukuriama stilinga virtuvė, kurioje prabanga tampa santūri ir nerėksminga.


 

 

Retro virtuvė

Virtuvėje derinant retro spalvas, faktūras ir dekoracijas išgaunamas vientisas stilius. Daug erdvės eksperimentavimui, seno ir naujo derinimui.


 

 

Uždanga virtuvėje

Jeigu Jūsų virtuvėje daug atvirų lentynų, norisi viską paslėpti ar šiaip stilingos detalės, galite pasvarstyti įsigyti slankiojančias duris.


 

 

Simetrija

Subalansuotos simetriškos linijos suteikia ramybės ir išbaigtumo pojūtį virtuvėje.


 

 

Spalviniai akcentai

Jei Jums patinka natūrali mediena, ramios spalvos, tačiau kažko trūksta, galima kai kuriuos fasadus nudažyti akcentą suteikiančia spalva – įspūdis iš karto pasikeis.


 

 

Šviestuvai stiliaus išbaigtumui

Kadangi šiuo metu itin gausus įvairių modelių apšvietimo pasirinkimas, kodėl neišbandžius neįprastos formos šviestuvo, kuris kaip tik tiktų stiliaus visumai apibendrinti?


 

 

Viskas balta

Jeigu nesinori spalvų ir jų derinimo, kodėl gi nepadarius visos virtuvės balta? Su šia spalva niekada neprašausite, nes ji tarsi klasika, kuri nesensta. Be to, visada galite keisti akcentus.


 

 

Raudonmedžio rojus

Net šiuolaikinėje virtuvėje su modernia įranga galima įkurdinti tarpukario laikų kampelį su nostalgiją keliančiais baldais bei sukurti pakylėtą nuotaiką. Čia labai tiks tapetai.


 

 

Be pakabinamų spintelių

Atsisakius pakabinamų spintelių ir atsiribojus viena lentyna atsiveria išraiškinga erdvė, vizualiai padidėja virtuvė.


 

 

Senų daiktų panaudojimas naujai

Galbūt turite seną antikvarinę indaują ar virtuvės salą, tačiau nežinote, kur ją pritaikyti? Išeitis yra, kadangi senoviškas baldas gali būti puikiai integruotas naujoje ir modernioje virtuvėje derinant spalvas, išdėstymą.


 

 

Industrinis akcentas

Vietoje klasikinių medinių ar plytelėmis grįstų grindų betono imitacijos panaudojimas virtuvės grindims yra maloniai stebinantis.


 

 

Pakabinti augalai

Jeigu Jūsų virtuvėje yra sijos, jas galite panaudoti augalams sukabinti, netikėtumo ir erdvės įspūdžiui sukurti.


 

 

Nuotaika

Nėra seksualesnės virtuvės nei juoda matinė, išskurus juoda matinė su auksine uždangėle po pakabinamomis spintelėmis.


 

 

Plytelės elementams apjungti

Galbūt ne daug kas pagalvojo, kaip išradingai panaudoti plyteles apjungti skirtingiems virtuvės elementams, ypač derinant spalvas.


 

 

Apvalus kilimas virtuvėje

Apvalus kilimas virtuvėje gali būti geras sprendimas ten, kur nėra virtuvės salos akcentuojant grindų erdvę.


 

 

Virtuvės salos pratęsimas

Virtuvės salos pratęsimas iš kitos medžiagos galimas modeliuojant naują ar atnaujinant esamą virtuvę.


 

 

Fantazija sieninio skydo tema

Išskirtinis ir stilingas sieninis skydas gali tapti visos virtuvės akcentu, ypač, kai virtuvės fasadų ir sienų spalvos yra vienodos.


 

 

Nudažykite lubas

Dekoruotos lubos gali suteikti dramos, todėl virtuvės baldai turėtų būti ramesnių spalvų ir dizaino bendram įspūdžiui subalansuoti.


 

 

Rankenėlių nebuvimas

Vientisumo ir lengvumo įspūdį sukelia rankenėlių nebuvimas.


 

 

Valgomasis stalas vietoj virtuvės salos

Jei turite pakankamai stalviršio ploto gaminimui, vietoje virtuvės salos galite statyti valgomąjį stalą – jaukumas garantuotas.

 

 panaudota medžiaga iš https://www.housebeautiful.com/© 2022 Alkena. Visos teisės saugomos.