fbpx
  • +37068734818
  • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Virtuvės dizainas pagal Jūsų horoskopo ženklą

Virtuvės dizainas pagal Jūsų horoskopo ženklą

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Virtuvės dizainas pagal Jūsų horoskopo ženklą

Kadangi kiekvienas zodiako ženklas yra ypatingas, turi savus pomėgius, atitinkamai pagalkiekvieną ženklą gali būti derinamas ir virtuvės dizainas. Pasižiūrėkite, aršie patarimai Jumspatiktų, ir gal būtpadėtų apsispręsti dėl naujos virtuvės!

 

Avinas: Nuo kovo 21 iki balandžio 19

Nėra nieko subtilaus, susijusio, su Jumis, mieli Avinai, todėl ir Jūsų virtuvė turėtų būti iššaukianti. Tegu ji atspindi Jūsų ugningą asmenybę per ryškias spalvas, raštus ir stilingas medžiagas. Svarbu, jų nepadauginti, kadangi ryškios detalės gražiau žiūrisi neutraliame fone. Avinams patinka modernus stilius, jie spontaniški ir drąsūs eksperimentuoti, todėl norės turėti visas naujausias tendencijas atitinkančią virtuvės techniką. Taip pat Avinai labai mėgsta ugnį, todėl greičiausiai pasirūpins, kad namuose būtų židinys.

Avino spalvos – raudona, oranžinė.

 

 

     

     

Jautis: Nuo balandžio 20 iki gegužės 20

Jaučiai yra praktiški ir ramūs žmonės, mėgsta erdvias, patogias ir prabangias virtuves, dekoruotas meno kūriniais. Šaltas minimalizmas, dekoro nebuvimas Jaučiams nepatinka. Natūralios ir kokybiškos medžiagos, ramios ir neutralios žemės spalvos, patogūs virtuvės prietaisai yra reikalingi tam, kad Jaučiai pasijustų savo stichijoje ir norėtų leisti laiką virtuvėje. Taip pat Jaučiai yra tikri žemės mylėtojai, todėl Jaučiams patartina virtuvėje auginti daug prieskoninių augalų. Negalima nepaminėti ir to, kad Jaučiai labai mėgsta gaminti, priimti svečius, gerą maistą ir gėrimus, todėl greičiausiai Jautis norės savo virtuvėje turėti ir specialias vyno lentynas ar vyno šaldytuvą.

Jaučio spalvos – žali gamtos atspalviai.

   

   

Dvyniai: nuo gegužės 21 iki birželio 20

Dvyniai turi gerą vaizduotę, yra lankstūs ir motyvuoti asmenys. Jiems patinka virtuvės, kurios yra funkcionalios, gali būti ir tradicinės, tačiau kartu ir žaismingo dizaino su dekoratyviais ir artistiškais elementais. Taip pat Dvyniams patinka įdomūs meno objektai, įvairūs raštai ir figūros. Dvyniams tikrai galima pasiūlyti eklektiką, įvairių stilių ir spalvų mišinį, nes jiems reikia nuolatinės stimuliacijos, vien tik nuobodi, skandinaviško minimalistinio stiliaus virtuvė jiems nebūtų  patraukli. Dvyniams virtuvėje reikia daug erdvės ir šviesos, juk tai oro ženklas. Dvyniai yra laimingiausi apsupti draugų ir šeimos, todėl virtuvė turi tiesiog kviesti vakarėliui, kur būtų patogu susodinti visus svečius ir juos gerai palinksminti!

Dvynių spalvos – geltoni atspalviai.

   

   

Vėžys: nuo birželio 21 iki liepos 22

Vėžys – tai tradicijos ir šeimos vertybės, šio zodiako ženklo atstovams labai patinka būti namuose, jie yra labai globėjiški ir emocionalūs. Virtuvėje jie mėgsta medžio elementus, tamsias spalvas bei daug spintelių įvairiems daiktams, maisto gaminimo knygoms susidėti. Vėžių mėgstamiausias stilius virtuvėje yra tradicinis, taip pat šiek tiek country stiliaus, virtuvės baldai ir rakandai turi būti gražūs, elegantiški ir geros kokybės, ilgai tarnauti, kadangi Vėžiai nemėgsta jų keisti. Vėžiams labai patinka gaminti, todėl virtuvė turi būti erdvi, kaip ir valgomojo vieta, čia Vėžiai mėgsta priimti ir vaišinti svečius.

Vėžių spalvos – pastelinės, švelnios.

  

  

Liūtas: nuo liepos 23 iki rugpjūčio 22

Tai Saulės valdomas ženklas, Liūtai mėgsta ryškias spalvas, daug šviesos ir auksinius akcentus. Taip pat Liūtai yra apsigimę vadovai, stiprūs ir galingi, todėl tokia turi būti ir jų virtuvė, tam itin dera kontrastingi, dramatiški, efektingi deriniai. Neprašausite, pasiūlę Liūtams suprojektuoti Holivudo prabanga tviskančią, šiuolaikinio stiliaus virtuvę, kur jie galėtų išdidžiai priiminėti svečius. Liūtams nepatinka tamsios, uždaros erdvės, pigūs daiktai, minimalizmas.

Liūtų spalva – auksinė, geltona, tamsiai violetinė.

  

  

Mergelė: nuo rugpjūčio 23 iki rugsėjo 22

Mergelė yra jautri, perfekcionistiška, praktiška, siekia nuolatos palaikyti tvarką. Mergelės nemėgsta ekstravagantiškumo ir pompastikos, rėkiančių spalvų ir elementų, todėl įrenginėjant virtuvę reikėtų vadovautis principu kad mažiau yra daugiau. Tvarka, harmonija ir balansas yra Mergelių vertybės, todėl dizainas, kuriame vyrauja vieno tono, jaukios žemės spalvos, minimalistinis stilius yra tai, kas leis Mergelėms jaustis ramiai ir jaukiai.  Spintelės turėtų būti be išsikišusių rankenėlių, su nuo paspaudimo atsidarančiais mechanizmais.

Mergelės spalva – natūralūs žemės atspalviai.

  

  

Svarstyklės: nuo rugsėjo 23 iki spalio 22

Nuo krištolinių sietynų iki marmurinių stalviršių, Svarstyklės jau tikrai gyvenime mėgsta gražius ir prabangius dalykus (virtuvėje taip pat). Svarstyklės yra susijusios su stabilumu ir balansu, todėl joms turėtų tikti funkcionali ir harmoninga virtuvė, dekoruota meno kūriniais bei gražiais daiktais.  Prabanga turi būti subtili ir neiššaukianti. Svarstyklėms svarbus geras apšvietimas, aukštos lubos ir vėdinimas, kad virtuvė jokiu būdu netaptų tamsia ir prirūkusia vieta. Taip pat šio ženklo atstovams patinka simetrija, daiktai poromis.

Svarstyklių spalva – rausva.

  

  

Skorpionas: nuo spalio 23 iki lapkričio 21 

Skorpionai yra nenuspėjami, žavingi ir savimi pasitikintys; jų virtuvė turėtų būti ryški ir ekstravagantiška. Skorpionai dievina paslaptis, privatumą, tačiau labai nemėgsta betvarkės. Jiems patinka tamsios, prislopintos spalvos, o stilius gali būti nuo klasikinio iki šiuolaikiško industrinio, Skorpionams dizaine patinka Vidurio rytų ir ispaniški  elementai, taip pat integruotas ir gerai parinktas apšvietimas.

Skorpionų spalva – tamsiai raudona.

  

  

Šaulys: nuo lapkričio 22 iki gruodžio 21

Šaulys yra ryški ir laisva asmenybė, šie žmonės domisi religija, filosofija, jiems patinka kelionės, iš jų parsivežti daiktai, suvenyrai, eklektika, bohema. Todėl virtuvėje jie  gali derinti įvairius stilius ir dizaino elementus, senus ir naujus elementus, taip pat daug įvairių tekstūrų. Šauliai nepasižymi tvarkingumu, tačiau viską atperka jų optimizmas ir platus požiūris į gyvenimą, šmaikštus bendravimas. Reikia paminėti, kad Šauliams, besidomintiems gyvenimo filosofija labai patinka įvairios filosofinės citatos, posakiai, kuriuos galima pasikabinti ant sienų.

Šaulių spalvos – violetinė, slyvų ir tamsiai mėlyna.

  

  

Ožiaragis: nuo gruodžio 22 iki sausio 19

Ožiaragiai yra išmintingi ir organizuoti žmonės, jiems patinka racionalūs ir praktiški sprendimai, elegantiškas antikvariatas, aiškios formos ir tamsios spalvos. Daiktai Ožiaragiams turi būti geros kokybės, ilgaamžiai. Jie nemėgsta paviršutiniškumo, apsimetinėjimo, greitos, praeinančios mados. Ožiaragiai dažnai renkasi laiko patikrintą tradicinį stilių, subtilią ir neiššaukiančią eleganciją.

Ožiaragių spalvos – juoda, pilka, tamsiai ruda.

  

  

Vandenis: nuo sausio 20 iki vasario 18

Vandeniai yra racionalūs ir inovatyvūs, besirūpinantys visos žmonijos problemomis. Jie labai imlūs naujovėms, todėl pas juos galite rasti naujausius virtuvės prietaisus, technologijas ir inovatyviausią dizainą. Vandeniams patinka ryškios linijos, šiuolaikiškas stilius, tokios medžiagos kaip stiklas, metalas, betonas, taip pat atviros, šviesios erdvės, daug vietos svečiams, bendravimui.  

Vandenių spalva yra turkio.

  

  

Žuvys: nuo vasario 19 iki kovo 20

Svajingos ir su gera vaizduote Žuvys gerai jaučiasi virtuvėje, kuri yra artistiška, gražiai spalviškai suderinta.  Virtuvė turi būti patogi,  šviesi.  Žuvys yra linkusios kurti, turi polinkį į meną, meditaciją, dvasingumą, todėl įvairūs, su dvasingumu susiję simboliai visada gerai nuteikia Žuvis. Taip pat tikrai neprašausite, jei iš virtuvės atsivers vandens vaizdai, ar bent jau tekės fontanėlis. Žuvims nepatiktų ankšta ir tamsi, be jokio polėkio virtuvė. Kadangi Žuvys yra labai įvairiapusiškas ženklas, šių žmonių poreikiai ir skoniai gali stipriai skirtis.

Žuvų spalvos – mėlynai žali atspalviai.© 2022 Alkena. Visos teisės saugomos.