• +37068734818
  • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Techninės dirbtinio akmens specifikacijos

Įvadas

Corian® yra kieta paviršiaus medžiaga, pagaminta iš 1/3 akrilo dervos ir 2/3 mineralinio užpildo. Jis naudojamas įvairiose vietose, pavyzdžiui, komercinėje ir gyvenamojoje aplinkoje. „Corian®“ tiekiamas lapuose, iš kurių yra gaminami stalviršiai, dušo kabinos ir apdaila.

Sujungimai

Sujungimai yra nepastebimi ir neįžiūrimi, o tai užtikrina besiūlių darbų paviršių. Dėl medžiagos pigmento lygio sujungimus galima nupoliruoti iki visiško nebūvimo.

Šiluminė plėtra

Dėl terminio plėtimosi „Corian®“ gali išplėsti iki 1 mm vienam metrui. Įrengiant ir pripildant dekoratorių, kiekviename darbo stalo gale turi būti paliktas bent 3 mm tarpas. Kai „Corian®“ yra sujungta su kitomis medžiagomis (pvz., Stiklu, plienu ar mediena), plėtimuisi reikia elastingo tipo klijų, pavyzdžiui, poliuretano.

Pertvaros ir atramos

Pet koks kyšūlys ilgesnis nei 300mm. turėtų būti atremtas.

Viryklė ir kriauklė

Privalomas metodas kvadratinėms viryklėms sumontuoti yra Dupont patentuotas didelio stiprumo iškirpimas. Viryklės turi būti integruotos į Corian® darbų paviršių pagal nustatytas gaires. Jei yra įrengta „Corian®“ purslų ar sienų danga, už elektrinės viryklės reikia sumontuoti 50 mm (mažiausiai) tarpą arba 100 mm (mažiausiai) dujinei vyryklei. Nuo išpjovos iki darbinės dalies priekio turi būti ne mažiau kaip 50 mm, o tarp šildomų išėjimų - 120 mm tarpas.
Tarp dviejų kriauklės išpjovų reikia mažiausiai 50 mm. Kriauklės išpjovos turi būti išdėstytos ne mažiau kaip 50 mm atstumu nuo priekinio krašto. Tai reikalinga pagal produkto garantijos sąlygas.
Jei po montavimo atliekos šalinimo įrenginys yra sumontuotas į iš apačios montuojamą plautuvę, reikės papildomos atramos, nes kitaip jūsų garantija gali būti panaikinta.

Vidinis spindulys

Mažiausias vidinis spindulys yra 80 mm. Šilumos formavimas mažesniam spinduliui pasiekti gali sukelti spalvos „išblukimą“. Kad būtų pasiektas mažesnis nei 80 mm spindulys, Corian® gali tekti laminuoti, tai gali būti matoma didesnėse Corian® spalvose.

Stovai

Yra dviejų tipų palaikymo būdai.

   -  „Corian® Square“ stovai yra tvirtinami vietoje, su Corian® klijais arba silikonu.
   -  Pjaustyti Corian® stovai yra gaminami ir tvirtinami gamykloje.

Dėl gamybos suvaržymų gali atsirasti spragų, nes šie stovai yra pagaminti tiesia linija. Šis tvirtinimo tipas netinka sienoms, kuriose sienos profilyje yra didelių skirtumų. Tinkavimo arba plytelių apdaila idealiai turėtų būti atlikta po darbinio paviršiaus įrengimo.

Įbrėžimai

„Corian®“ yra atsparus smulkiems įbrėžimams, bet ne stambiam subraižymui. Rekomenduojama naudoti smulkinimo lentas ir (arba) konditerijos gaminius. Tamsiose, labai pigmentuotose spalvose bus lengviau įžiūrimi įbrėžimai, dulkės ir paprastas nusidėvėjimas, nei lengvesnės, tekstūruotos formos.
 

Dėmės

Dauguma kietų dėmių gali būti nušluostomos, tačiau reikia išlaikyti priežiūros ir rūpėstingumo lygį, nes išsiliejimai turi būti nedelsiant išvalyti.
 

Remontas

Corian® paviršiai gali būti lengvai pataisomi. Naudojant įprastą abrazyvinį valiklį ir šveitimo priemonę, paviršius gali būti visiškai atkurtas iki pradinės išvaizdos.
 

Higieniškas

Corian® yra beporė medžiaga. Natūraliai atsparus pelėsiui bei bakterijoms. Corian® paviršiai yra sertifikuoti nepriklausomos laboratorijos, kaip higieniška medžiaga pagal tarptautinę normą DIN EN 1SO 846.
© 2019 Alkena. Visos teisės saugomos. Alkena, virtuves, baldai, corian, stalvirsiai, spintos, komodos, gamyba, baldu, baldai, dirbtinis, akmuo, alkena, virtuves baldu kainos skaiciuokle, akmens mases stalvirsiai, blum lankstai kaina, corian kaina, corian stalvirsiai, akmens stalvirsiai kaina, blum furnitura kaina, akmens mases stalvirsis, himacs, hanex, staron, uab alkena, corian spalvos, kiek kainuoja virtuves baldai

Kam naudojame slapukus ?

Mes naudojame slapukus ir panašias technologijas, kad atpažintume pakartotinius apsilankymus ir pageidavimus, taip pat įvertintume kampanijų efektyvumą ir analizuotume srautą. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukus, įskaitant tai, kaip juos išjungti, skaitykite mūsų slapukų politiką. Spustelėję „Sutinku“ ant šios reklaminės juostos arba naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, nebent juos išjungėte.
Sutinku